HAKKIMIZDA

Firmamız 2001 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız 2016 yılından itibaren Megapol Giyim adı ile online ticaret sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.
 
Ürünlerimizin tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir. 
 
Amaç, hazır giyim alanında MODA anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktır. Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve uzun zaman diliminin verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir. 
 
Son teknoloji, ileri teknoloji bilgi sistemleri ve uzman kadrosuyla her bölümünde kusursuz olmaya çalışan firmamız, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiş ve moda da dünya standartlarını yakalamıştır... Ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.
Ürünlerimizin hedef kitlesi modayı takip eden, üst düzey kaliteyi tercih eden, trendi yakalayan gençler ve kendini genç hisseden kadınlardır.
Modayı Megapol Giyim ile Yakalayın !  
 

Mağaza Çalışma Saatleri

Pazartesi                       09:00 - 21:00
Salı                                09:00 - 21:00
Çarşamba                     09:00 - 21:00
Perşembe                      09:00 - 21:00
Cuma                            09:00 - 21:00
Cumartesi                     09:00 - 21:00 Pandemi Dolayısıyla Kapalı
Pazar                            11:00 - 21:00 Pandemi Dolayısıyla Kapalı

Çerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.